Sledujte nás

DEN D 21 Softwarový a nemovitostní projekt, 2 různé světy

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D na 6.11.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Tentokrát se podíváme na projekty dva – dva různé světy: První bude nemovitostní projekt, z podstaty věci konzervativní investice: koupíme nemovitost, obsadíme ji nájemníky a prodáme brzy někomu, kdo ji chce provozovat.Druhý bude Softwarový projekt s globální ambicí – andělská ambiciozní investice. 

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké další projekty jsou otevřené a co s je nimi nového. Od 18 hodin pokračujeme prezentací 1. projektu, v 19. hodin druhého a navážeme diskuzí po prezentacích. Přijít můžete i jen na část programu.

Těšit se můžete na nové kontakty. Chcete-li a přihlásíte-li se do stránek jako člen klubu, předem máte možnost se s projekty seznámit v sekci Investice. Můžete zjistit základní informace a připravit si otázky. 

Akce je určená tentokrát všem členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je omezen.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.