Sledujte nás

Den D 59 Sigil krypto

Den D 59 – věnujeme kryptosvětu. Představí se nejstarší krypto fond založený již v roce 2018, Sigil, sídlem na Gibraltaru. Očekávat můžete dva přínosy: aktualizace informací o novinkách v segmentu a pak, bude-li se téma líbit, nabízí se možnost investovat přes Venture Club. Prezentovat budou pánové Pavel Stehno (CEO) a Martin Bartůška (Investor Relations). Fond nám doporučil Radim Svatoň (řádný člen a investor VC), který s nimi má již pozitivní osobní zkušenost.

Sigil je plně regulovaný fond pro kvalifikované investory, který nabízí investici do vybraného portfolia kryptoměn a získává dodatečný výnos z oblasti decentralizovaných financí (DeFi). Sigil pravidelně překonává benchmark PwC regulovaných krypto fondů a řadí se tak mezi nejlépe performující fondy na světě.

Pavel Stehno, CEO Sigil fondu
Pavel má 16 let zkušeností v oblasti managementu a financí, z toho 3 roky v M&A týmu PwC. Před založením fondu Sigil působil 7 let jako COO PokerStrategy.com, největší pokerové affiliate společnosti na světě. Podílel se také na jejím prodeji společnosti Playtech v hodnotě 50 milionů dolarů.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí). Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky. Materiály publikujeme vždy několik dnů před prezentací.

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k novinkám v klubu: investicím půjčka/faktoring ZEBRA a Stavario2. Předáváme kmenové listy SANEZOO pro společníky Venture Club SPV1 (SNZ).

18:00 – 20:20 Sigil Crypto Fund, Pavel Stehno, CEO a Martin Bartůška, Investor Relation

 

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, doporučujeme je výhodnější udělat si minimálně základní členství. Lze koupit vstupenku ale i bez členství – pokud se registrujete do klubu bez členství a pak podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.