Sledujte nás

Diskuzní večer s prof. Jiřím Drahošem

Na 7. února /čtvrtek/ jsme připravili zajímavou akci – ve spolupráci s klubem Vyšehrad – tentokrát na jiném místě než obvykle a s rozšířeným konceptem. Sejdeme se kousek od stanice metra C Pražského povstání – v klubu Vyšehrad. Večer bude mít dvě části – na diskuzní večer naváže společenská část, networking, všech účastníků. K dispozici bude občerstvení, vínko, příjemnou atmosféru dotvoří klavírní doprovod. Klub bude otevřený do půlnoci. Přijít můžete jen na diskuzi, stejně tak na obě části.

Hostem diskuzního večera bude pan senátor prof. Jiří Drahoš a jsme velmi rádi, že se setkání povedlo domluvit. Témat bude více, počítáme s možností pokládat otázky.

Pana prof. Jiřího Drahoše pravděpodobně znáte, ale pro pořádek:je to český vědec, chemik, vysokoškolský učitel, který v období 2009 až 2017 zastával funkci předsedy Akademie věd České republiky. V roce 2018 kandidoval ve volbách na úřad prezidenta České republiky. Spolu s Milošem Zemanem postoupil do druhého kola, v němž s ním prohrál po obdržení 48,63 % platných hlasů, tj. 2 701 206 hlasů. V říjnu 2018 byl zvolen senátorem za obvod č. 20 – Praha 4 se ziskem 52,65 % hlasů již v prvním kole volby.

Společenská networkingová část umožní poznat nové lidi, sdílet zkušenosti. Určitě bude příležitost pozdravit osobně i pana prof. Drahoše. Čekají nás kanapky, řízečky,.. něco dobrého k pití. Hrát bude klavír a můžeme povídat dlouho. Přestože druhý den – pátek ráno – navazuje klubová snídaně v 8 hodin, určitě si to užijeme 🙂

Prosíme o rezervaci, míst je omezený počet i s přihlédnutím k tomu, že se scházejí kluby dva. Vyberte si vstup, co Vám vyhovuje: Můžete přijít i jako nečlenové – v tom případě počítejte se vstupným 1.000 Kč. Členové mají první a druhou část večera s občerstvením za vstupné v ceně 600 Kč. Vstup jen na přednášku zdarma už není možný – kapacita účastníků pouze pro přednášku je vyčerpána.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zdraví

Petr Šedivý a Jan Očenášek

Klub Vyšehrad, Bohuslava ze Švamberka 1686/4, Praha 4

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.