Sledujte nás

Indigi – umělá inteligence a sociální sítě

Pro úterní dubnový večer jsme zařadili zajímavou prezentaci a povídání o souvislostech projektu Indigi. Sociální sítě hýbou světem, každý každého zná a najde a díky prvkům AI, mohou stejnou operaci udělat i roboti – software. Že může na webu odpovídat chatbot, místo pracovníka, to víme, ale že i celý profil uživatele může být virtuální, může psát a lajkovat příspěvky a tvořit sítě přátel, jen tušíme. Přes sítě se dají (prý) manipulovat i volby, jde najít a získat zájemce o investování, či oslovit jakoukoliv jinou cílovou skupinu. Projekt Indigi je založen jako virtuální investiční platforma, která může pro startup pomoci definovat prezentaci a startup doplnit kde třeba. Může pro něj generovat leady a v konečném efektu pomoci najít investiční prostředky. Bez omezení regionu, 24/7,… Protože když víte, koho co zajímá, co sleduje, jste schopni mu nabídnout správnou informaci a získat jeho pozornost. A od toho už je jen krůček k tomu, aby chtěl financovat zrovna Váš projekt. Vždyť se o něm dozvídá v okruhu svých přátel, stále se o něm píše…Takový projekt si nikdo nenechá ujít.

Večer je koncipován jako přednáška a úvod do problematiky. Pokud nás téma zaujme, můžeme později navázat i průzkumem, zda by se Indigi mělo u nás financovat.  Umělá inteligence, sociální sítě a komunikace tady totiž už jsou, budou a hýbou světem a zájmem veřejnosti už dnes. Nemusí se nám to líbit, může to být někdy na hraně zákona, ale je dobré o tom vědět.

Večerem nás provede CTO a founder Jiří Fiala. Nejlepší doporučení je doporučení a participace Tomáše Pluháříka, kterého znáte z Behavee a nebo i možná z oblasti další – bezpečnosti komunikace  v sítích a na Internetu obecně.

Pokud Vás téma zaujalo, přihlaste se níže. V den konání akce obdržíte link, přes který se můžete připojit. Přednáška je primárně určena pro členy Venture Clubu, uvítáme rádi ale i další zájemce a potenciální členy. Přihlaste se.

Zdraví a těší se na viděnou

Petr Šedivý     a     Jiří Fiala

Venture Club   a     Indigi

 

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.