Sledujte nás

Jak investuje příroda?

Většina lidí se chce umět rychleji a lépe rozhodovat, být flexibilnější, lépe zvládat změny a umět se přizpůsobit. A většina lidí se ráda inspiruje přírodou. Chcete vědět, co by Vám poradily bakterie, které už na Zemi „obchodují“ 4 miliardy let?

Večerem ve Venture Clubu nás provází a poutavě vypráví:

Josef Lhotský

Agilní kouč, lektor a vystudovaný biolog

RNDr. Josef Lhotský, Ph.D., se věnuje splétání a rozplétání příběhů, z nichž nejvíc miluje ten největší: evoluci. Vystudoval teoretickou a evoluční biologii, a je autorem a spoluautorem několika knih, ale zabrousil i do filosofie a dějin vědy. Jeho specializací jsou symbiotické vztahy, spolupráce a vzdělávání. Vyučoval na PřF UK, FSS MU a FF UP, účastnil se řady vzdělávacích projektů, byl členem redakční rady časopisu Vesmír a osm let hrál ochotnické divadlo.
Od roku 2015 pracuje v korporátní sféře (bankovnictví, telekomunikace), z toho poslední roky jako agilní kouč, nadšený lektor a tvůrce netradičních workshopů.

Mezi jeho práce patří:

Symbiotický vesmír: biologický horizont událostí,
Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů. Nový pohled na viry a bakterie a
Sen noci darwinovské aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá.

V roce 2016 získal cenu nakladatelství Academia za překlad vědecké & populárně naučné literatury.

Jeho přednášku jsme slyšeli a natolik nás zaujala, že jsme si řekli – pozveme ho. Zdánlivě zvláštní téma, bakterie… totiž jak uvidíte, stojí za to.

 

Večer je pro členy klubu s řádným (full) členstvím zdarma, pro základní členy (basic) a hosty za mírné vstupné. Hradit vstupné lze na místě hotově, nebo předem kartou či převodem. Registrace níže nutná. Pro účastníky na místě zajišťujeme malé občerstvení. Večer bude streamován a můžete ho sledovat on-line.

Těšíme se na viděnou.

Radim Horák a Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.