Sledujte nás

ŠLECHTICKÁ SÍDLA V V SOUZNĚNÍ IN CONCERTA – Karlova Koruna

Zveme členy klubu a příznivce na zajímavý večer 11.5.2018, věnovaný hudbě, skvělému vínu a noční prohlídce zámku  Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, patřící rodu Kinských dal Borgo. Venture Club Invest je generálním partnerem večera, který zahajuje sérii koncertů a prohlídek na zajímavých místech v Čechách a na Moravě. Budete mít možnost se blíže seznámit s historií a přítomnosti rodů a jejich významu, pro formování krajiny, průmyslu i dnešní – někdy zvláštní – doby. Akci produkuje Jitka Bláhová, s kterou navazujeme na starší spolupráci na benefičním večeru nadace Mathilda, konaném naposledy v listopadu 2017. Spolupořadatel je Ing. Karin Uhlíková,CSc. jednatelka Smart Buyng wine, s.r.o.
Rok 2018 je nejen rokem kdy si Česká republika připomíná 100 let od jejího vzniku, ale rok 2018 je také vyhlášen rokem kulturních památek a při této příležitosti bychom si vám dovolili představit nový projekt „ŠLECHTICKÁ SÍDLA V V SOUZNĚNÍ IN CONCERTA“.
Se svým výjimečným hudebním projektem IN CONCERTO se vám pro letošní rok představí dva pánové (2 členové známého vokálního seskupení 4TET), Jiří Škorpík a David Uličník. V jejich podání zažijete opravdové multižánrové hody. Jejich srdečné a vřelé vystoupení nabízí široký repertoár, opravdových hudebních skvostů. Za jediný večer si tak můžete vychutnat známé árie z pera italských autorů, poslechnout si písně Leoše Janáčka v podání úžasného tenora Davida Uličníka, prožít zpěvné písně z dílny významného hudebního skladatele a aranžéra Jiřího Škorpíka, včetně árií z muzikálu Antoianetta královna Francie a v neposlední řadě užít si známé písně Karla Gotta, Karla Svobody, Waldemara Matušku a další hity české populární hudby.
Objednání vstupenek níže, v ceně je koncert, ochutnávka vína a vstup na prohlídku zámku. Pro členy klubu je vstupné se slevou 100 Kč. Je možné objednat dvě vstupenky za sníženou cenu na osobu. Nabídka platí do vyprodání.
Těšíme se na skvělý zážitek.

Zámek Karlova Koruna, Pražská č.p.1/IV, Chlumec nad Cidlinou

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.