Sledujte nás

Letní prázdninová akce – Břevnovský klášterní pivovar

Přátelé, 16.8. se sejdeme na Břevnově (akce potvrzena a objednána pro 30 lidí) – zahájíme prohlídkou pivovaru a fundovaným povídáním o všem co s tím souvisí. Pak nás bude čekat připravené občerstvení (objednejte si dole jedno ze tří jídel, které chcete) a můžeme se zdržet až třeba do 23 hodin.

Doporučujeme, před akcí se můžete projít po areálu, je tam krásné klášterní zahrada (park) a má zahradní pavilon s galerii. Navštívit můžete kostel kláštera.  

Podrobněji:

Vše je dohodnuto se sládkem Břevnovského pivovaru. Prohlídka pivovaru bude od 18 hodin, každý si hradí sám 200Kč/osobu, trvá cca 50 minut. Uvidíme historická sklepení, spilku, varnu, nějaký 10 minutový film, ochutnávka.

Od 19 hodin jsme v Kláštěrním šenku. Máme rezervaci pro 30 osob, lze si vybrat jídlo:  1. konfitované kachní stehno, zelí bílé a červené, knedlíky, nebo  2. candát na másle, cuketový salát, brambor vařený, nebo 3. vegetariánská volba: dýňové rizoto. Pití: 2 nápoje na osobu (kalkulačně jako 2 piva tj. 2×55) . Zajímavosti z Břevnovského kláštera: zahrady, prohlídka chrámu a krypty a další.  V Oranžérii na zahradě je Galerie, otevřená čtvrtek až neděle 12-18 hodin. Adresa: Markétská 28/1, 169 01 Praha 6 – Břevnov

Prohlídka je zajištěna a těšíme se na zajímavý výklad a hlavně, příjemné setkání s Vámi všemi. Určitě  přijde řeč i na novinky v projektech 😉

Jako obvykle, vstup po registraci předem. Pro členy klubu 1 lístek na osobu v ceně členství pro „Základní“ členství, 2 pro „Řádné“ členství. Pro nečleny vstupné 500 Kč, občerstvení v ceně vstupného. Vstupné pivovar: 200 Kč hotově platí každý sám.

POZOR, počet účastníků omezen na 30 a je vhodné se hlásit včas, uzávěrka 12.8. ráno.

Hezké léto a na viděnou 16.8. Standardní program pojede zase od září, včetně snídaní a obvykle dvou večerních akcí měsíčně.

Zdraví

Petr Šedivý a Radim Horák

 

Břevnovský klášterní pivovar, Markétská 28/1, Praha 6

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.