Sledujte nás

Prezentace Thomas LLoyd, Mirek Kovář

Thomas Lloyd – bezpečné a efektivní infrastrukturní investice v Asii – Mirek Kovář, ředitel Thomas Lloyd pro ČR a střední Evropu

Srdečně vás zveme na prezentaci Venture Clubu s přednáškou a diskuzí.  Součástí přednášky budou i informace o jedinečné investiční příležitosti společnosti ThomasLloyd a všech aktuálních způsobech zapojení do tohoto projektu se stabilním výnosem, nízkou či nulovou volatilitou a s rentou, třeba i již od prvního měsíce investice. Alternativa, kterou užívají velcí institucionální investoři, je dostupná i v podobě produktu schváleného ČNB, již od roční investice.

Klub není jen o partnerech, kteří nám stabilně vydělávají 8-11% ale i 20% ročně již více let. Ale hlavně je to o nás a našem osobním rozvoji a vlastním fungování s penězi. O zákonech, které ve hře na peníze platí. A kde jinde má člověk lepší možnost se je naučit než od těch, kteří tato pravidla již znají a úspěšně používají.

Akce je pro členy klubu zdarma a místa se obvykle velmi rychle naplní, registrujte se co nejdříve. Pokud nemáte registraci nebo doporučení od stávajícího člena, napište nám i tak. První vstup je volný.

Těším se na setkání v klubu právě na této akci.

Petr Šedivý

předseda výboru VCZS

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.