Sledujte nás

Pokračování 2024: Pokročilé možnosti AI

Loni nešlo přehlédnout nástup ChatGPT, konverzační umělé inteligence, včetně závodu mezi Google a Microsoftem jak AI dostat do vyhledávání. Stejně tak nepřehlédnutelné jsou různorodé AI pro generování a úpravy obrázků a fotografií. Podíváme se, co je po roce nového a jaké pokročilé možnosti využití dnes AI nabízí.

Rok 2023 byl nepochybně rokem kdy se v řadě případů zjistilo, co AI změní. Dnes je více jasné, jaké lidské činnosti nahradí,  změní a, to je důležité, posune na vyšší úroveň.

Přijďte se seznámit s tím co všechno dnes AI umí, jaké jsou aktuální možnosti a na čem se pracuje. A kde může případně pomoci i vám.

Přednášející, stejně jako loni nám již známý:

Daniel Dočekal, konzultant, technologický novinář, knižní autor, aktivně využívá AI pro vlastní práci a řeší to i s klienty. Strategie, marketing, bezpečnost a ochrana soukromí, technologie, hardware, software, sociální sítě, média a žurnalistika, public relations jsou obory ve kterých aktivně působí. A také řeší jak v nich umělou inteligenci efektivně využít.

Registrace na akci níže, jako obvykle – osobní účast nebo on-line. Vstup je pro řádné členy (full členství) v ceně členství, pro členy se základním členství za úhradu. Akce je přístupná i bez členství v klubu, po přihlášení a úhradě vstupného.

Těšíme se na viděnou.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.