Sledujte nás

Slavnostní otevření továrny MES na baterie HE3DA

Po dlouhých přípravách a přípravě náběhu výroby, máme tu čest se účastnit slavnostního spuštění výroby baterií He3da, v MES v Horní Suché. Přímý investoři se smlouvou na Battery Unite pozvánky již dostali a mohou se účastnit i s partnery. Očekáváme k 1000 hostů, i ze zahraničí…a přiměřenou pozornost tisku. Nabíhá seriová výroba a budou představeny finální výrobky. Například domácí úložiště půjde již objednat – přičemž stávající investoři mají přednost v dodávkách.

Detaily programu obdrží účastníci mailem předem, včetně koordinace dopravy na místo. Oficiální zpráva je zde.

Ale orientačně: začátek je plánován na 11 hodin, konec na 14 hodin. Registrace pro účastníky, kteří chtějí nabíjet elektromobil příjezd do 9:30 hodin, pro ostatní do 10:30 hodin. Doprava individuální, od vlaku případně doporučujeme taxi. Na akci se čeká asi 500-600 lidí, nebudou – pokud se situace nezmění – žádné speciální zóny, VIP sekce a podobně. V nejvyšším patru administrativní budovy je prostor pro asi 90 lidí, program bude přenášen sem elektronicky.

Tak sláva, na tohle jsme čekali. Projekt se posouvá do další fáze 🙂

Venture Club jako významný investor rád připisuje tuto investici na seznam svých referencí. Věříme, že všichni budou spokojeni.

Mimochodem, pokud jste drobný investor, plánujeme výlet do MES a Horní Suché na 10.10.2020. A pokud ještě investor nejste, stále probíhá sběr prostředků v Eur přes FKI CFDF, rádi zprostředkujeme Vaše zapojení. Kdo dříve přijde, profituje, díky plánovanému navýšení hodnoty projektu, více.

Jsme rád, že můžeme být u toho.

Petr Šedivý, investor MES, předseda výboru klubu a jednatel Venture club Investu

MES, Areál dolu František, Horní Suchá

nahrávám mapu....