Sledujte nás

Tokenizace a Alzheimerova nemoc

Večer věnujeme dvěma konkrétním investičním příležitostem v oblasti financování výzkumu a léčby Alzheimerovi nemoci, pomocí vydání vlastní kryptoměny a tokenů. Vlastně jde o praktickou ukázku využití blochchainu. 

Čeká nás Agora Pharmaceuticals (letáček) biotechnologická farmaceutická společnost založená 2015, věnující se výzkumu a vývoji nových léků v oblasti Alzheimerovi nemoci. Aktuálně mají tři léčivé substance. Pro financování používají tokeny. Agora Pharmaceuticals (AGR) security token byl vytvořen s cílem zajistit potřebný kapitál pro pokrytí nákladů spojených s výzkumem látek a nákladů spojených s klinickým zkoušením léků.

Přednáší MUDr. Jan Pavlík, MBA, CEO AlzheimerChain, konzultant ve zdravotnoctví a bývalý komerční ředitel spol. Biogen Česká Republika, a Radek Zejda, Executive Director spol. MageXo. Doplní je odborník na Alzheimerovu nemoc. Mezi hosty bude i expert na kryptoměny a blockchain a jejich velký propagátor Karel Fillner.

AlzheimerChain Foundation s.r.o. (letáček) – založena v lednu 2020. Hlavním cílem společnosti je organizace, management a supervize projektu AlzheimerChain, který se skládá ze 3 hlavních částí:

  1. AlzheimerChain – security token, jehož prostřednictvím získává společnost prostředky
  2. AlzheimerCoin – utility coin, hlavním smyslem je odměňování a motivace aktivních účastníků projektu
  3. AlzheimerChain aplikace, zaměřuje se na screeningové aktivity, verbální testy, dotazníky, umělou inteligenci v oblasti hodnocení MRI, fyzickou aktivitu a kognitivní trénink.

Večer tedy bude mít dvě části – první – věnující se problematice Alzheimerovi nemoci, klinického zkoušení nových léčiv a vývoji softwaru, pomáhající (potenciálně) nemocným. Druhá část vysvětlí, jak kryptoměny a tokenizaci v tomto případě mohou pomoci a jak se dá na tom nejen pomoci bohulibé věci, ale i vydělat.

Večer je on-line, registrace níže nebo e-mailem, jako obvykle. Vstup volný, pro přihlášené – po registraci obdržíte před akcí link na přihlášení.

Venture club

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.