Sledujte nás

Umělá inteligence – we teach the future

Zveme členy klubu a příznivce na večer věnovaný umělé inteligenci. Namísto původně ohlášeného profesora prof. Michala Pěchoučka, z katedry FEL ČVUT, který pro zaneprázdnění nemohl v žádném navrženém termínu, vystoupí pan Petr Šrámek, o němž si více přečtěte v profilu níže. Petr Šrámek je pro nás ideální kombinací vědce a podnikatele.  Je zakladatelem unikátního a zajímavého byznys konceptu „AI inkubátoru“, v němž propojuje sféru akademickou a obchodní. Má rozsáhlé kontakty v oblasti vědecké, politické, podnikatelské i ve státní správě; o umělé inteligenci přednášel nedávno například v Úřadu vlády ČR.

Na jeho vystoupení se těšíme a zveme všechny zájemce o obor, který v budoucnu přinese nejen mnohá (doufejme že jen pozitivní) překvapení, ale poskytne i skvělé podnikatelské možnosti.

Rezervace vstupenek níže (původní zůstaly platné), vstup pro přihlášené. Podle zájmu zvažujeme změnu místa – bude upřesněno.

Kdo je Petr Šrámek?

Český vizionář, podnikatel, mentor a popularizátor umělé inteligence. Věří, že věda a technologie mohou pomoci lidstvu dosáhnout nové, lepší úrovně existence.  Po 27 letech úspěšné podnikatelské kariéry v oblasti informačních technologií založil a řídí AI Startup Incubator, jehož cílem je vybrat ty nejlepší nápady a projekty, využívající umělé inteligence, a připravit je pro globální trh.
Petrův AI Startup Incubator oslovují studenti, podnikatelé, ale i zaměstnanci velkých korporací. Přicházejí s myšlenkami, které by jinak upadly v zapomnění, protože nemají dostatek času, prostředků a know-how pro jejich realizaci. „Žiji svůj sen“, říká o inkubátoru Petr Šrámek. „V oboru AI neexistují hranice mezi státy. Naše hranice nám tvoří pouze míra odvahy a zvídavosti, a i tyto hranice každý den posouváme. Praha se díky našim projektům stává rovnocenným partnerem Montrealu, Londýna a Silicon Valley – hlavních center UI, ve kterých se rodí elektronická budoucnost celé planety,“ dodává.

Petr je spoluzakladatelem Platformy umělé inteligence při Svazu průmyslu České republiky, který je poradním orgánem Evropské unie.  Od roku 2016 je členem organizace Petera Diamandise „Abundance 360 Digital“. Od roku 2018 zastupuje jako High Commissioner Českou republiku v organizaci „World Business Angels Investment Forum“.

Další informace na jeho blogu: http://sramek.blog/

Těšíme se na setkání
Venture Club z.s.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.