Sledujte nás

Vánoční koncert Bennewitzova kvarteta

Již tradičně se setkáme na Vánočním koncertě se špičkovým Bennewitzovým kvartetem. Díky trvajícímu omezení, forma bude nakonec on-line stream. Měli jsme předjednané pěkné místo s výhledem nad střechy Prahy a Pražský hrad, tam se podíváme – nedá se nic dělat – jindy. Nicméně, chceme si dopřát kulturní zážitek a hlavně, chceme podpořit pořádáním koncertu umělce. Proto:

Venture Club zajistí sál a techniku pro kvalitní přenos a záznam, účastníci svým on-line zakoupeným vstupem pak honoráře. Připojíte se?

Program, opět v podání Jakub Fišer – 1.housle, Štěpán Ježek – 2.housle, Jiří Pinkas – viola a Štěpán Doležal – violoncello:

A. Dvořák – op. 61 – 1. věta

J. Haydn – op. 54 č. 2 – 1. věta

W. A. Mozart – „Malá noční hudba“ – 1. věta

L. van Beethoven – op. 132 – 3. věta „Heiliger Dankgesang“

V. Sommer – Kvartet č. 1 – 1. věta

A. Dvořák – op. 96 „Americký“ – 1. (nebo 2.) a 4. věta

Začínáme Antonínem Dvořákem na začátek,  budeme mít Dvořáka i na konec – kruh se tak uzavře. Těšíme se , že návštěva několika období přispěje k příjemné atmosféře adventu. Předpokládané trvání koncertu bude cca 1,5 hodiny.

Vstupné je dobrovolné – doporučujeme minimálně 250 Kč.  Pokud přispějete 500 Kč či více, máte u nás navíc CD Bennewitzova kvarteta. Pokud přispějete 1000 Kč a více, máte u nás CD i s podpisy členů kvarteta. Nabídka CD – viz níže – k vstupence platí pro prvních 30 zájemců.

 

Platbu vstupného zašlete na číslo učtu Venture Clubu: 2901082903 / 2010. Do zprávy pro příjemce dejte prosím své jméno, jako VS pak datum – číslo ve tvaru: 17122020. Níže se prosím registrujte pro odeslání linku pro sledování on-line, případně stačí i poslat zprávu emailem. Zaevidujeme si Vás. Děkujeme.

Vstupné bude vítaný příspěvek – kultura je také jedno z postižených odvětví. Rádi pomáháme! Těšíme se na setkání, přátelé

Hezký advent, krásné Vánoce !

Radim Horák a Petr Šedivý

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.