Sledujte nás

Víno jako alternativní investice

Večerem nás provede Martin Marek, somelier, z firmy Alifea. (Aliefa je dovozce a obchodník s víny, napojený na Liv-ex, London International Vintners Exchange.) Potkali jsme se s Martinem na jedné zajímavé charitativní aukci starých ročníků vín, známe ho řadu let. Martin v minulosti působil například v restauracích La Casa Argentina, Dock House, Wines Home nebo společnosti Vins de France. S vínem pracuje více než 15 let, je členem Asociace Sommelierů České Republiky a účastníkem sommelierských soutěží. A protože diverzifikace investic je potřeba a informací není nikdy dost, dohodli jsme se na uspořádání večera u nás ve Venture Clubu.

Víno jako investice? Ano! Pokud máte rádi špičková vína, vězte, že víno v prémiové podobě může být i jako investice. Je to komodita jako každá jiná. Stejně jako drahé kovy, akcie či dluhopisy má své investiční příležitosti. Pro ty, kteří víno milují jako ušlechtilý nápoj, je možnost nákupu En Primeuer lákavou příležitostí nakoupit skvělá vína za méně než velkoobchodní cenu a více či méně vyčkat ,,lahvové zralosti“. Pro ty, co by jej vnímali jako pouze obchodní příležitost, je to cesta jak zhodnotit alternativním způsobem své peníze.

Těšit se tak můžete na zajímavé informace z oblasti investování do vín a vůbec vinařství. Pokud se uvidíme osobně, zajímavou prezentaci si zpříjemníme malou ochutnávkou skvělých vín.

Osobní účast bude pro řádné členy  až 2 místa – pro základní členy 1 místo – v ceně členství (případné další placeně) – registrace je možná po přihlášení do webu klubu níže. ON-LINE účast je možná všem.

Čeká nás inspirativní večer. Na zdraví a investování zdar !

Petr Šedivý, Daniela Součková a Martin Marek

P.S.

Místo akce bude Konvikt, přeci jen doprava je lepší z centra a bude nás do 20ti lidí celkem. Opět platí: počítáme, že se cítíte zdrávi, prošli jste očkováním, negativním testem nebo prodělali covid19. Děkujeme za odpovědný přístup.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.