Sledujte nás

Výbor VCZS – novinky pro rok 2020

Zveme tímto členy klubu na zasedání výboru Venture Club z.s., kde se počítá s projednáním připravovaných novinek pro rok 2020, včetně stanovení členských příspěvků na další období.

(Přípravné jednání přístupné pro členy klubu běží 30.1.2020, 17-19 hodin, v Konviktu)

Místo a čas pro výbor VCZS dne 4.2.2020: Park Atrium, 16:00-17:45 Malý sál

Program: (pro informaci, členové výboru dostávají pozvánku i podklady předem mailem, ostatní na vyžádání)

  1. Schválení rámcového rozpočtu klubu na rok 2020, včetně možnosti změny kanceláří klubu, obsazení místa asistentky a odměny statutářům. Uvažujeme o otevření společných kanceláří pro VCZS, VCI, VCA (nová advisory divize), případně i s právníky a marketingem, či dalšími – klubem investovanými firmami.
  2. Schválení změny výšky členských příspěvků pro základní a řádné členy, pro platby placené od 1.3.2020, včetně pravidel pro přijímání členů. Nově se uvažuje z poplatkem základního člena 2 tisíc/ročně a řádného 20 tisíc ročně, přičemž do konce února je možný upgrade za doplatek 9 tisíc k základnímu členství, pokud současně člen splňuje podmínku kvalifikovaného investora podle českého práva (schopnost investovat až 1 mil Kč)
  3. Informace o nových pravidlech pro možnost investování základních členů po 1.3.2020, předpokládá se nabídka maximálně vždy prvním 20-ti základním členům. řádní členové mohou investovat i nadále bez omezení počtu i výše investic.
  4. Diskuze na téma LaFluence a Investice do projektu produkce limitované edice švýcarských hodinek, podmínky vstupu
  5. Schválení nových řádných členů
  6. Ostatní

Prosíme o předchozí registraci pouze pro tuto akci. Na večerní program se prosím hlaste separátně také. Děkuji za pochopení.

MUDr. Petr Šedivý

předseda výboru Venture Clubu, V Praze, dne 27.1.2020

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.