Sledujte nás

Výlet do Krkonoš

Koncem dubna bude již jaro v plném proudu i na hřebenech Krkonoš a je ideální čas si po zimním spánku protáhnout těla, rozšířit plíce, dobít energii na slunci a získat čerstvé nápady!

 

Na poslední dubnový víkend: 26. – 28. 4. proto připravujeme společný výlet do Krkonoš. Rádi bychom dali možnost členům a rodinným příslušníkům poznat krásy našich nejvyšších hor a mít čas i na společné aktivity. Chystáme pronajmout tradiční krkonošskou chalupu, kde budeme sami a kam bude snadná doprava autem. Předpokládáme, že případné spartánské vybavení nebude nikomu ty dvě noci vadit, vždyť to bude kompenzované úžasnými zážitky z přírodních scenérií, spoustou zábavy a vrcholným kulinářským zážitkem!

 

Jak to bude probíhat?

  • V pátek počítáme se zahájením (to se zrovna nad střední Evropu přesune oblast vysokého tlaku s intenzivním slunečním svitem), kdy se odpoledne individuálně dopravíme až k chalupě, ubytujeme se a pokud bude zájem, připravíme společně na sobotu tradiční guláš. Alternativou bude i nějaká slušná restaurace v docházkové vzdálenosti, třeba s nabídkou tradiční krkonošské pizzy.
  • V sobotu, podle domluvy, se vydáme na různě dlouhé túry, podle počasí, fyzických schopností a nálady. Užijeme si sluníčka, krásně navoněných klečí a tajících zbytků sněhových závějí. Večer se sejdeme, vyměníme si dojmy, ošetříme odřené nohy a při společné zábavě si užijeme ten guláš.
  • V neděli po snídani budeme moci absolvovat další výlety, opět podle nálady, počasí, fyzických předpokladů.

 

Protože kapacita podobných stavení je omezená, prosíme všechny zájemce – členy klubu, aby registrovali sebe a rodinné příslušníky co nejrychleji! Předpokládaný počet je 15-20 osob.

 

Počítejte s tím, že výdaje (doprava, ubytování, jídlo) si bude každý hradit sám. Orientační náklady jsou následující:

  • Ubytování vás vyjde na cca 1 000 Kč / osobu / víkend (2 noci).
  • Jídlo a pití si každý uhradí v restauraci (případně si také společně uvaříme zmíněný guláš).
  • Dopravu si zajistí každý individuálně po vlastní ose (cca 1 000 Kč).
  • Odhadem vyjdou tedy náklady pro 3 člennou rodinu na 5 – 6 000 Kč, v závislosti na vašem hladu a žízni.

 

Věříme, že bude dost zájemců a vše klapne podle plánu.

Případné dotazy směřujte na horakradim@email.cz. Děkujeme.

 

Těšíme se!
Petr Šedivý a Radim Horák

 

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.